PRADĖTI PILDYTI ASMENINĘ ESTA PARAIŠKĄ   Rodyklė

 

Keliautojai vykstantys į Jungtines Amerikos Valstijas: JAV kelionių istorijos tikrinimas

Užsienio keliautojai atvykstantys į Jungtines Amerikos Valstijas gali patikrinti savo atvykimų į ir išvykimų iš JAV istoriją.

Ką daryti, jei man reikia mano JAV kelionių istorijos?

Galite turėti prieigą prie savo kelionių Jungtinėse Amerikos Valstijose atvykimo ar išvykimo istorijos jūsų asmeniniams reikalams, tačiau šis išrašas negali būti naudojamas teisiniais ar kitais oficialiais tikslais. Įsidėmėkite, tam tikra su kelionėmis susijusi informacija gali būti nenurodyta.

First Sample US Travel History
Second Sample US Travel History

Kokią informaciją galiu gauti?

JAV Muitinės ir Pasienio Apsaugos Tarnyba saugo jūsų atvykimo ir išvykimo informaciją. Galite tikrinti savo kelionių į JAV informaciją penkių metų laikotarpyje, taip pat atvykimo ir išvykimo datas bei atvykimo ir išvykimo postus, per I-94 tinklapį, suvedę savo paso numerį.

Nurodyta informacija gali būti nepateikiama jūsų kelionės istorijoje:

 • Atvykimai ir išvykimai per žemės sienas
 • Atvykimai ir išvykimai per uždaro ciklo kruizą
 • Atnaujintos oro kelionių rezervacijos
 • Atnaujinimai, būsenos pasikeitimas ar kelionės datų pratęsimai iš JAV pilietybės ir imigracijos tarnybos
 • Kelionės JAV piliečiams ir teisėtiems nuolatiniams gyventojams

Ką daryti, jei nerandu trūkstamos kelionių informacijos?

Nieko negalite padaryti dėl nepilnos savo kelionių istorijos. JAV Muitinės ir Pasienio Apsaugos Tarnyba renka kelionės informaciją iš daugelio šaltinių. Ši informacija negali būti naudojama teisiniais ar oficialiais teisėto leidimo patvirtinimo įrodymo tikslais; ji naudojama asmeniniais tikslais.

Ar galiu gauti kelionės įrašus, susijusius su senais ar nebegaliojančiais pasais?

Taip, galite gauti paskutinių penkių metų kelionių informaciją, tik turite pateikti paso numerį.

Ko reikia, norint gauti mano JAV kelionių istoriją?

Norėdami peržiūrėti savo kelionės istoriją, turėsite pateikti šią informaciją, kuri turi būti nurodyta tiksliai, taip kaip jūsų kelionės metu į JAV naudotame dokumente:

 • Paso numeris
 • Pasą išdavusi šalis
 • Pavardė
 • Vardas
 • Gimimo data

Kaip žinoti, kad mano įrašai yra tikslūs, jei aš atvykstu į JAV oru, o išvykstu žeme?

Jei planuojate išvykti iš šalies žeme ir turite popierinę I-94 kopiją, ją galite pateikti Kanados sienos agentūrai (Canadian Border Services Agency) kai tik atvyksite į Kanadą arba Muitinės ir Pasienio Patrulių (Customs and Border Patrol (CBP)) pareigūnams prie Meksikos sienos. Jei atvykote į Jungtines Valstijas oru ir gavote elektroninę I-94 formą, jūsų atvykimas žeme gali būti užfiksuotas netiksliai, išskyrus tuos atvejus kai iš naujo atvyksite į JAV prieš besibaigiant antspaudo galiojimui jūsų pase.

Kanados ar Meksikos piliečiai, turintys elektroninę I-94 formą, kurie palieka šalį žeme ir neplanuoja grįžti į JAV prieš pasibaigus antspaudo galiojimui pase, turi turėti pakartotinio atvykimo į Kanadą ar Meksiką jų kelionės metu įrodymą. Įrodymu gali būti, taip pat ir:

 • Kelionės bilietai
 • Čekiai
 • Atvykimo antspaudai pase
 • Mokėjimo šaknelės

Keliautojai vykstantys į Kanadą gali reikalauti atvykimo antspaudo iį Kanados sienos agentūros (Canadian Border Services Agency), tuo tarpu keliaujantys į Meksiką gali reikalauti antspaudo iš Nacionalinė migracijos įstaigos (Instituto Nacional de Migracion (INM).

 

 

Šią svetainę valdo privati įmonė, nesusijusi su Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybe