UZSĀKT MANA ESTA PIETEIKUMA AIZPILDĪŠANU   Bultiņa

 

ASV apmeklētājiem: Jūsu ASV ceļošanas vēstures pārbaude

Cilvēki, kas ieceļo Amerikas Savienotajās Valstīs no ārzemēm, var piekļūt īsam pārskatam par iebraukšanu un izbraukšanu no ASV.

Ko darīt, ja man ir nepieciešama ASV ceļošanas vēsture manam ceļojumam uz ASV?

Jums ir iespēja piekļūt iebraukšanas un izbraukšanas no ASV vēsturei personīgai izmantošanai un palīdzības saņemšanai, bet šos datus nav iespējams izmantot kā oficiālu vai juridisku informāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ar ceļošanu saistītās informācijas apjoms var būt ierobežots.

First Sample US Travel History
Second Sample US Travel History

Kādu informāciju es varu iegūt?

Amerikas Savienoto Valstu Muitas un robežsardzes dienests (MRD) apkopo informāciju par iebraukšanu un izbraukšanu no valsts. Jūs varat piekļūt jūsu iebraukšanas un izbraukšanas no ASV vēsturei par pēdējiem pieciem gadiem, tai skaitā iebraukšanas un izbraukšanas datumiem un vietām, apmeklējot I-94 interneta vietni un ievadot tajā pases numuru.

Zemāk norādītā informācija var nebūt iekļauta ceļošanas vēsturē:

 • Iebraukšana un izbraukšana caur sauszemes robežām
 • Iebraukšana un izbraukšana ar slēgta maršruta kruīza kuģiem
 • Lidmašīnu rezervāciju izmaiņas
 • Informācija par izmaiņām, statusa maiņu vai ceļošanas datumu pagarinājumu, ko sniedz ASV Pilsoņu un imigrācijas dienests
 • ASV pilsoņu un pastāvīgo uzturēšanās atļauju saņēmēju ceļošanas dati

Kā es varu uzzināt iztrūkstošo ceļošanas informāciju?

Attiecībā uz ceļošanas vēsturē trūkstošajiem datiem nav iespējams veikt jebkādas darbības. Muitas un robežsardzes dienests apkopo ceļošanas informāciju no daudziem avotiem. Šo informāciju nav iespējams izmantot kā juridisku vai oficiālu informāciju; tā ir paredzēta ceļotāju personīgai izmantošanai un ērtībai.

Vai man ir iespēja piekļūt ceļošanas informācijai, kas ir saistīta ar vecām pasēm vai pasēm, kuru derīguma termiņš ir beidzies?

Jā, jūs varat piekļūt jūsu ceļošanas informācijai par pēdējo piecu gadu periodu, ja vien jūs varat norādīt pases numuru.

Kas man ir jādara, lai piekļūtu savai ASV ceļošanas vēsturei?

Lai apskatītu savu ceļošanas vēsturi, jums ir jānorāda sekojoša informācija tieši tā, kā tā ir norādīta ceļošanas dokumentācijā, kuru jūs izmantojāt, lai ieceļotu ASV:

 • Pases numurs
 • Pases izdevējvalsts
 • Uzvārds
 • Vārds
 • Dzimšanas datums

Kā es varu pārliecināties par to, ka mani ceļošanas dati ir pareizi, ja es ieceļoju ASV ar lidmašīnu un izceļoju pa sauszemi?

Ja plānojat pamest Amerikas Savienotās Valstis pa sauszemi un jums ir jūsu I-94 veidlapas papīra kopija, jūs varat iesniegt šo veidlapu Kanādas Robežsardzes aģentūrai, iebraucot Kanādā, vai ASV Muitas un robežsardzes dienestam pirms ieceļošanas Meksikā. Ja ieceļojāt ASV ar lidmašīnu un saņēmāt I-94 veidlapu elektroniskā veidā, ir iespējams, ka jūsu izceļošana pa sauszemi var netikt reģistrēta, ja vien jūs atkārtoti neatgriežaties ASV pirms jūsu uzturēšanās termiņa beigām.

Kanādas un Meksikas pilsoņiem, kuriem ir I-94 veidlapas elektroniskā versija un kas izceļo no ASV pa sauszemi, neplānojot atkārtoti atgriezties ASV pirms atļautā uzturēšanās termiņa beigām, ir jāsaglabā pierādījumi par atgriešanos Kanādā vai Meksikā ceļošanas laikā. Šie pierādījumi var būt:

 • Transportlīdzekļu biļetes
 • Kvītis
 • Zīmogi pasē
 • Maksājumu dokumenti

Ceļotāji, kas dodas uz Kanādu, var vērsties pie Kanādas Robežsardzes aģentūras, lai saņemtu zīmogu pasē par ieceļošanu Kanādā, bet ceļotāji, kas dodas uz Meksiku var lūgt zīmogu no Instituto Nacional de Migracion (INM).

 

 

Vietni uztur privāts uzņēmums un tai nav nekādas saistības ar Amerikas Savienoto Valstu valdību