ALUSTA MINU ESTA TAOTLUST   Noole

 

Ameerika Ühendriikidesse reisijad: Teie USA reisiajaloo kontrollimine

Ameerika Ühendriikidesse reisivail välismaalastel on juurdepääs lühikesele kokkuvõttele nende varasemate USAsse sisenemiste ja riigist väljumiste kohta.

Mida ma peaksin tegema, kui mul on vaja ülevaadet minu varasematest USA reisidest?

Teil on juurdepääs oma viimase viie aasta Ameerika Ühendriikide reisiajaloole (riigist sisenemised ja väljumised), kui te saate nimetatud teavet kasutada vaid isiklikul otstarbel – seda pole võimalik kasutada ühelgi õiguslikul või ametlikul eesmärgil. Palun pange tähele, et nimekirjas ei pruugi olla kogu reisimisega seotud teavet.

First Sample US Travel History
Second Sample US Travel History

Millisele teabele ma ligi pääsen?

Ameerika Ühendriikide Tolli- ja Piirivalveamet säilitab andmeid riiki sisenemiste ja riigist väljumise kohta. I-94 veebilehelt leiate passi numbri sisestamisel oma reisiajaloo, sealhulgas riiki sisenemise ja riigist väljumise kuupäevad ning piiriületuspunktide nimed.

Järgnev teave võib saadavalolevast reisiajaloost puududa:

 • Riiki sisenemine ja riigist väljumine maismaapiiri kaudu
 • Riiki sisenemine ja riigist väljumine kruiisilaeval
 • Lennupiletite broneeringute muudatused
 • Ameerika Ühendriikide Kodakondsuse- ja Immigratsiooniameti poolt tehtud uuendused, staatuse muudatused või reisikuupäevade pikendamised.
 • USA kodanike ja püsiva elamisloaga USAs viibivate elanike reisiajalugu

Mida ma peaksin tegema, kui minu reisiajalugu pole täielik?

Puuduliku reisiajaloo osas pole võimalik võtta kasutusele meetmeid. Tolli- ja Piirivalveamet saab reisiinfot paljudest allikatest. Nimetatud teavet ei saa kasutada õiguslikel või ametlikel eesmärkidel; pigem on see ettenähtud isiklikuks kasutamiseks.

Kas ma näen reise, mis on tehtud mu vana või kehtivuse kaotanud passiga?

Jah, teil on juurdepääs viimase viie aasta reisiajaloole, senikaua kuni teil on olemas passi number.

Mida ma vajan selleks, et näha oma USA reisiajalugu?

Oma reisiajaloo vaatamiseks on teil vaja esitada järgmised andmed, mis tuleb sisestada täpselt nii, nagu need on kirjas teie USAsse reisimiseks kasutataval reisidokumendil.

 • Passi number
 • Passi väljastanud riik
 • Perekonnanimi
 • Eesnimi
 • Sünnikuupäev

Kuidas ma võin olla kindel oma andmete õigsuses, kui ma sisenen USAsse õhuteed pidi ja väljun maismaapiiri kaudu?

Kui te plaanite väljuda riigist maismaapiiri kaudu ja teil on olemas paberkandjal I-94, saate te vormi esitada Kanadasse sisenedes Kanada Piirivalveametile või Tolli- ja Piirivalveametnikele piiril enne Mehhikosse sisenemist. Kui te sisenesite Ameerika Ühendriikidesse õhuteed pidi ja teile on väljastatud elektrooniline I-94, ei pruugi teie maitsi maalt väljumist täpselt salvestada, väljaarvatud juhul, kui te enne passis oleva templi aegumist USAsse taas sisenete.

Kanada või Mehhiko elanikud, kellel on elektrooniline I-94 vorm, kes väljuvad riigist maismaapiiri kaudu ning kes ei kavatse USAsse enne oma passis oleva templi aegumist naasta, peaksid reisides endaga kaasas kandma tõendeid nende naasmisest Kanadasse või Mehhikosse. Sellisteks tõenditeks võivad muuhulgas olla:

 • Transpordipiletid
 • Arved
 • Templid passis
 • Kviitungid

Kanadasse reisides on võimalik küsida riiki sisenemise templit Kanada Piiriteenistuselt ning Mehhikosse reisides saab templi Instituto Nacional de Migracionilt (INM).

 

 

Seda veebilehte haldab eraettevõte, kes ei ole seotud Ameerika Ühendriikide valitsusega.