PRADĖTI PILDYTI ASMENINĘ ESTA PARAIŠKĄ   Rodyklė

Privatumo politika

Esame pasiryžę apsaugoti visų mūsų svetainės lankytojų privatumą ir nerinkti daugiau asmeninės informacijos, nei būtina. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate su šiomis privatumo politikos nuostatomis.

Kokią informaciją renkame?

Renkame tik informaciją, kurią mums pateikiate savanoriškai ir kuri yra būtina, kai susisiekiate su mumis el. paštu. Jos nenaudojame dėl jokių kitų priežasčių, kaip tik siekdami suteikti kuo tikslesnius atsakymus į jūsų klausimus.

Papildoma mūsų renkama informacija negali būti susieta su jumis asmeniškai arba naudojama jums identifikuoti. Dalis šios informacijos yra techninė (pavyzdžiui, jūsų naršyklės tipas) ir gali būti naudojama stebint technines problemas arba tobulinant mūsų svetainės funkcionalumą ir kokybę. Neasmeninė informacija, kurią renkame ir saugome, susijusi su domenu, iš kurio lankytojas atėjo (žinomu kaip nukreipimo svetainė), diena ir laiku, kada jis apsilankė mūsų svetainėje, laiku, praleistu mūsų svetainėje, kurios nuorodos buvo spustelėtos, naudotojo buvimo vieta ir kokias konkrečias įrenginio konfigūracijas lankytojas naudoja.

Trečiųjų šalių stebėjimas

Kai kuriuose mūsų svetainės puslapiuose gali būti specialių žymų, kurios siunčia informaciją trečiosioms šalims. Šios nuorodos vadinamos žiniatinklio indikatoriais. Jie paprastai siunčia tokią informaciją, kaip jūsų naršyklės tipas ir IP adresas, informacija apie patį puslapį ir kada jis buvo pasiektas, ir informacija, kurią išsiunčia slapukai, kuriuos trečioji šalis gali būti nustačiusi jūsų kompiuteryje.

Informacijos šalinimas/trynimas

  • Mūsų svetainėje naršantys lankytojai gali pašalinti jų kompiuteryje įdėtus slapukus, ištrindami juos iš savo naršyklės. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą ir sužinokite daugiau apie slapukus: http://www.aboutcookies.org
  • Lankytojų, kurie teikia mums užklausas el. paštu, el. pašto adresas ir el. laiško turinys bus pašalintas po 180 dienų. Jei lankytojas nori, kad jo el. pašto adresas ir el. laiško turinys būtų pašalintas anksčiau, susisiekite su mumis.

Apie konfidencialią informaciją

Susisiekdami su mumis el. paštu nesiųskite ar neatskleiskite jokios konfidencialaus pobūdžio informacijos (pavyzdžiui, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politine nuomone, religija ir kitais įsitikinimais, sveikata, nusikalstamumu ar naryste profesinėse sąjungose).

Išorinės nuorodos

Mūsų svetainė yra informacinė ir mes neapdorojame ESTA paraiškų. Tačiau galime nukreipti į privačią trečiosios šalies svetainę, neturinčią ryšių su Vyriausybe ar ambasada, kuri gali nemokamai apdoroti ESTA paraiškas. Tai jūsų pasirinkimas – galite pateikti, atnaujinti ar patvirtinti ESTA paraiškas svetainėje, į kurią nukreipiame, arba oficialioje svetainėje, priklausančioje JAV Vyriausybei.

Informacijos bendrinimas ir persiuntimas

Tam tikromis aplinkybėmis galime bendrinti arba persiųsti naudotojo informaciją. Tokios aplinkybės nurodytos toliau.
- Persiunčiame ją susijusioms įmonėms arba pasikeitus mūsų įmonei. Jei mums priklauso įmonė ar ją valdome, arba jei mes priklausome jai, arba jei abi šias įmones valdo kita įmonė, galime bendrinti informaciją su ta įmone. Jei mūsų įmonę įsigyja kita įmonė arba įmonės susijungia, arba jei dalis ar visi mūsų ištekliai parduodami kitai įmonei, naudotojo informacija gali būti įtraukta į šį perkėlimą ar pardavimą.
- Teisėtas informacijos bendrinimas. Gali būti situacijų, kuriose bendriname naudotojo informaciją su trečiosiomis šalimis, kurios nėra su mumis susijusios, kaip tai nurodo teisės aktai.

Naudotojų informavimas apie šios politikos pasikeitimus

Galime atlikti privatumo politikos pakeitimų, kai (jei) jų reikia pagal aplinkybes. Atlikę tokius pakeitimus paskelbsime juos savo svetainėje, nurodydami pakeitimų datą. Taip pat pakeisime šio puslapio turinį, kad jis atitiktų pakeistas politikos nuostatas.

Jei mums paskelbus apie privatumo politikos pakeitimus ir toliau naudosite mūsų svetainę ir paslaugas, laikysime, kad su šiais pakeitimais sutinkate. Privatumo politikos pakeitimai bus taikomi tik informacijai, pateiktai mums įsigaliojus šiems keitimams, nebent aiškiai nurodote, kad sutinkate su kitokiomis sąlygomis. Jei surinkę jūsų asmeninę informaciją nusprendžiame ją naudoti kitokiu būdu, nei buvo nurodyta mūsų politikoje, kai ją rinkome, susisieksime su jumis el. paštu ir pranešime apie pasikeitimus. Tada galėsite nuspręsti, ar galime naudoti šią informaciją nauju, kitokiu būdu.

Sutikimas su sąlygomis

Apsilankę šioje svetainėje sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis ir tolesni vizitai svetainėje bei jos naudojimas reiškia esant ir tolesnį sutikimą. Jei nesutinkate su visa šia privatumo politika ar jos dalimi, prašome palikti mūsų svetainę ir jos nenaudoti.

 

 

Šią svetainę valdo privati įmonė, nesusijusi su Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybe