UZSĀKT MANA ESTA PIETEIKUMA AIZPILDĪŠANU   Bultiņa

PRIVĀTUMA NOTEIKUMI

Mēs esam apņēmušies aizsargāt mūsu vietnes apmeklētāju privātumu un tādēļ mēs neievācam nekādus papildu datus, izņemot mums nepieciešamo personīgo informāciju. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikas nosacījumiem.

Kādu informāciju mēs ievācam?

Mēs ievācam tikai to informāciju, kuru jūs mums brīvprātīgā kārtā sniedzat un kura ir nepieciešama, lai jūs varētu ar mums sazināties pa e-pastu. Šo informāciju mēs izmantojam tikai un vienīgi tādēļ, lai varētu jums sniegt labākās iespējamās atbildes.

Papildus informācija, ko apkopojam, nevar būt ar jums personīgi saistīta, kā arī tā netiek izmantota, lai jūs identificētu. Daļa no šīs informācijas ir tehniska (piemēram, jūsu izmantotā interneta pārlūka veids) un tā var tikt izmantota tehnisku problēmu risināšanā vai arī, lai uzlabotu mūsu vietnes funkcionalitāti un kvalitāti. Mūsu ievāktā un uzglabātā informācija, kas nav personīga, ir saistīta ar apmeklētāja lietoto domēnu (to sauc arī par norādošo vietni), datumu un laiku, kurā esat apmeklējuši mūsu vietni, mūsu vietnē pavadīto laiku, saites uz kurām esat klikšķinājuši, kā arī lietotāja atrašānās vietu un izmantotās ierīces specifisko konfigurāciju.

Trešo pušu izsekošana

Dažas no mūsu lapas vietnēm var saturēt īpašus tagus, kas trešajām pusēm izsūta informāciju. Viņu nosūtītajā informācijā visbiežāk tiek iekļauts pārlūka veids un IP adrese, informācija par pašu lapu un kad tā ir skatīta, kā arī informācija, ko izsūtījušas sīkdatnes jeb cookies, kuras trešā puse varētu būt iestatījusi jūsu datorā.

Informācijas izņemšana/dzēšana

  • Mūsu vietnes apmeklētāji var dzēst viņu datorā iestatītās sīkdatnes, tās izdzēšot no sava pārlūka. Lūdzu, klikšķiniet uz sekojošās saites, lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm: http://www.aboutcookies.org
  • Apmeklētāju, kuri mums nosūta e-pasta pieprasījumus, e-pasta adreses un ziņas saturs tiek dzēsts pēc 180 dienām. Ja jūs kā vietnes apmeklētājs vēlaties, lai jūsu e-pasts un tā saturs tiek dzēsts ātrāk, lūdzu, sazinieties ar mums.

Par sensitīvu informāciju

Lūdzu, sazinoties ar mums e-pasta veidā, nesūtiet vai nepaudiet mums nekādu personīgu informāciju vai sensitīva rakstura datus (piemēram, informāciju, kas saistīta ar jūsu rasi vai etnisko piederību, politiskos uzskatus, reliģiskos un citus uzskatus, veselības stāvokli, kriminālo pagātni vai dalību arodbiedrībās).

Izejošās saites

Mūsu vietne ir informatīva un mēs neapstrādājam ESTA pieteikumus. Tomēr mēs varam sadarboties ar privātām trešajām pusēm, kas nekādā veidā nav saistītas ar valdību vai vēstniecību un kas var apstrādāt ESTA pieteikumus par maksu. Tā ir jūsu brīva izvēle izlemt, vai jūs vēlaties pieteikties, aktualizēt vai apstiprināt savus ESTA pieteikumus mūsu norādītajā vietnē vai oficiālajā ASV valdības vietnē.

Dalīšanās ar informāciju un tās pārsūtīšana

Dažos gadījumos mēs varam dalīties vai pārsūtīt lietotāju informāciju. Šie gadījumi ir:
- Kad to ir nepieciešams nodot ar mums saistītiem biznesiem vai gadījumos, kad radušās izmaiņas mūsu uzņēmumā. Ja mēs vadām vai pārvaldām uzņēmumu vai arī, ja mums tas pieder, vai, ja mūs vienlaicīgi pārvalda cits uzņēmums, mēs ar šo uzņēmumu varam dalīties informācijā. Ja mūsu uzņēmumu pārņem vai tas tiek apvienots ar citu kompāniju, vai, ja daļa vai visi mūsu aktīvi tiek pārdoti citai kompānijai, šajā darījumā vai pirkumā var tikt iekļauta arī lietotāju informācija.
- Gadījumi, kad dalīšanās ar informāciju ir juridiski atļauta: ir iespējamas situācijas, kurās mēs ar mums nesaistītai trešai pusei nododam lietotāju informāciju, ja to pieļauj likums.

Lietotāju informēšana par izmaiņām šajā politikā.

Mēs varam savā Privātuma Politikā veikt izmaiņas, ja un kad to pieprasa konkrēti apstākļi. Ja mēs veicam šādas izmaiņas, mēs par tām paziņojam savā mājaslapā, norādot arī izmaiņu datumu. Tāpat mēs pārmainīsim šīs lapas saturu, lai tas saskanētu ar izmaiņām mūsu politikā.

Ja jūs turpināt izmantot mūsu vietni un mūsu pakalpojumus pēc tam, kad esam paziņojuši par izmaiņām mūsu Privātuma Politikā, tad šāda rīcība norādīs uz jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Izmaiņas mūsu Privātuma Politikā attieksies tikai uz mūsu norādīto informāciju pēc tam, kad tās stājušās spēkā, ja vien jūs skaidri nevienojaties par pretējo. Ja pēc tam, kad jūsu personiskā informācija ir apkopota, mēs nolemjam to izmantot veidā, kas nesaksan ar mūsu politiku, mēs ar jums sazināsimies pa e-pastu un informēsim jūs par pārmaiņām. Tādā veidā jūs varēsiet izvēlēties, vai mēs varam vai nē izmantot šo informāciju jaunā un atšķirīgā veidā.

Piekrišana noteikumiem

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma Politikas noteikumiem un jūsu uzturēšanās šajā vietnē ir uzskatāma par šīs vienošanās nepārtraukšanu. Ja nepiekrītat mūsu Privātuma Politikai vai kādai tās sadaļai, mēs jūs aicinām pamest šo vietni un to nelietot.

 

 

Vietni uztur privāts uzņēmums un tai nav nekādas saistības ar Amerikas Savienoto Valstu valdību