PRADĖTI PILDYTI ASMENINĘ ESTA PARAIŠKĄ   Rodyklė

 

I-94 Online circles images

I-94 internetinė forma keliaujantiems į Jungtines Amerikos Valstijas žeme

Keliautojai atvykstantis į Jungtines Amerikos Valstijas gali pateikti prašymą I-94 formai internetu. Tik I-94 dokumentas įrodo teisėtą atvykimą į šalį.

 

 

Ar man reikia I-94 formos kelionei į JAV?

Visi keliaujantys į Jungtines Amerikos Valstijas turi turėti I-94 formą, išskyrus:

 • JAV piliečius
 • Rezidentus užsieniečius grįžtančius į JAV
 • Užsieniečius turinčius imigranto vizas
 • Daugelį Kanados piliečių besilankančių JAV ar keliaujančių tranzitu

Kas yra I-94 forma?

JAV saugumo departamentas išduoda I-94 formą, kaip oficialų užsieniečių atvykimo į ar išvykimo iš JAV įrašą, asmenims kurių statusas kelionės metu Jungtinėse Amerikos Valstijose pasikeitė, ar asmenims kurie pratęsia savo apsistojimą Jungtinėse Amerikos Valstijose, bei dėl kitų priežasčių. Forma dažniausiai prisegama (ne imigranto) lankytojo pase, Muitinės ir Pasienio Patrulių (Customs and Border Patrol (CBP)) pareigūno, atvykus į Jungtines Amerikos Valstijas. Lankytojas privalo palikti JAV pagal formoje nurodytą atspaudo datą.

CBP turi automatizuotas I-94 formas keliautojams atvykstantiems į šalį, siekiant supaprastinti atvykimo procesą, padidinti efektyvumą ir sumažinti eksploatavimo išlaidas. Vietoje popierinės formos, keliautojai gaus elektroninę I-94, išskyrus tam tikrus atvejus. Šių keliautojų dokumentus pažymės CBP pareigūnas leidimo atvykti antspaudu.

 

I-94 Online Sample Image

 

Kada turiu pateikti I-94 internetinį prašymą?

Jei planuojate atvykti į Jungtines Amerikos Valstijas žeme, galite pagreitinti procesą ir pateikti bei sumokėti už I-94 formą internetu. Jei į JAV vyksite oru ar jūra, jums I-94 formos pildyti nereikės.

Įsidėmėkite, kad I-94 forma, kurią gausite pateikę internetinį prašymą yra tik sąlyga ir pirmas I-94 prašymo proceso žingsnis. Likusius žingsnius privalėsite užpildyti atvykus į šalį, taip galėsite gauti galutinį dokumentą, kuris užtikrins teisėtą atvykimą į Jungtines Amerikos Valstijas.

Ką daryti, jei pamiršau paraiškos numerį?

Norėdami pateikti prašymą, turėsite pateikti šią informaciją, nurodytą jūsų kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas dokumentuose:

 • Pasą išdavusios šalies pavadinimas, kuri taip pat yra ir jūsų pilietybės šalis, nurodyta jūsų pase. Tai institucija, kuri išdavė jūsų pasą, nepriklausomai nuo to, kur jūs fiziškai atsiėmėte savo pasą.
 • Jūsų paso numeris, toks, koks nurodytas jūsų paso biografiniame puslapyje. Šis numeris gali susidaryti iš numerių ir/arba raidžių, todėl turėsite į tai atkreipti dėmesį. Dažniausiai sumaišomi simboliai yra 0 (nulis) ir raidė „O“ bei 1 (vienas) ir raidė „I“.
 • Jūsų vardas/pavardė, kaip nurodyta kelionei į JAV naudojamo dokumento laukeliuose „Vardas, pavardė“ ar „Pavardė“. Jei nesate tikri kurį vardą naudoti, žiūrėkite „Mašininio nuskaitymo zona“ jūsų pase, nes tai dažniausiai naudojamas vardas.
 • Jūsų pirmas vardas/vardas, kaip nurodyta kelionei į JAV naudojamo dokumento laukeliuose „Pirmas vardas“ ar „Vardas“. Kitų vardų nurodyti nereikia, tokių kaip titulas, pravardė ar vidurinis vardas.
 • Jūsų gimimo data – mėnuo, diena ir jūsų gimimo metai.

Jei vardo formatas pase ar vizoje atrodo neaiškus, žiūrėkite į mašininio nuskaitymo zoną dokumento/kortelės apačioje. Ji visada atitinka ISO standartus.

Jei teikiate prašymą internetu dėl naujos I-94 formos, papildomai jums reikės:

 • Vizą išdavusios šalies pavadinimas. I-94 tikslais, šioje skiltyje visada bus Jungtinės Amerikos Valstijos.
 • Viza ar sienos kirtimo kortelės numeris (Border Crossing Card (BCC)): vizos numeris, nurodytas raudona spalva žemesniajame dešiniajame jūsų vizos kampe virš mašininio nuskaitymo zonos.
 • Vizos išdavimo data: diena, mėnuo ir metai, kada jūsų viza buvo išduota.

Jei pateiksiu prašymą internetu ir sumokėsiu už I-94, ar turėsiu pasirodyti atvykimo į šalį poste?

Taip. Jums reikės pasirodyti atvykimo į šalį poste bei užpildyti ir atsiimti popierinę formą. Gausite tik laikiną I-94 internetinę formą. Apmokėjimas internetu tik padeda pagreitinti procesus atvykimo poste.

Jei pateiksiu I-94 prašymą internetu ar mano įleidimas į Jungtines Amerikos Valstijas gali būti atšauktas?

Visi leidimai į JAV yra patvirtinami CBP pareigūno atvykimo į šalį poste, prašymo atvykti į šalį ar I-94 leidimo pildymo metu. Kaip keliautojas, turite būti pasiruošęs pagrįsti savo kelionės tikslą ir motyvus, pateikti darbingumo ir rezidencijos įrodymą pokalbio metu. Jei leidimas yra atmetamas, CBP suteiks informaciją apie kitas galimas opcijas. Grąžinimų, pervedimų ar keitimų I-94 mokesčiui nėra. Jei jūsų leidimas atmetamas ar esate išprašomi iš JAV dėl bet kokios priežasties, šis mokestis nebus grąžinamas.

Pateikus prašymą internetu ar gausiu laikiną popierinę formą?

Ne, bet gausite čekį, kurį turite atsispausdinti ir saugoti. Atvykimo poste CBP pareigūnas galės patikrinti jūsų laikiną I-94 CBP sistemoje naudodamas jūsų pasą.

Užpildžius internetinį prašymą I-94, ką dar reikia turėti su savimi, kad galėčiau atvykimo poste užbaigti prašymo pildymą?

Norint užbaigti prašymą, jums reikės:

 • Pasirodyti atvykimo poste septynių dienų bėgyje. Jei neatvyksite per septynias dienas ar negausite I-94 dėl bet kokios priežasties, jūsų pinigai jums nebus grąžinti.
 • Atvykimo poste pateikite biometrinius duomenis (jei reikalaujama) ir atlikite pokalbį.
 • Būkite pasiruošęs pateikti įrodymų dėl savo rezidencijos, darbingumo ir/ar kelionės planų, jei būsite paklaustas Muitinės ir Pasienio Patrulių (Customs and Border Patrol (CBP)) pareigūno.
 • Kai tik jūsų prašymas bus patvirtintas, CBP išduos popierinę I-94 formą, kurioje nurodyta jūsų leidimo klasė bei leidimo galiojimo data. Saugokite šią formą kelionės metu ir pateikite ją bet kokiam vyriausybės pareigūnui, teisėsaugos pareigūnui, organizacijai, institucijai ar darbdaviui, kuris prašo jūsų teisėto atvykimo leidimo įrodymo.

 

 

Šią svetainę valdo privati įmonė, nesusijusi su Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybe