ALUSTA MINU ESTA TAOTLUST   Noole

Küpsistepoliitika

Mis on küpsis?

Küpsis on väga väike fail, mille veebileht salvestab teie arvutisse (või nutitelefoni, tahvelarvutisse jne), et jälgida informatsiooni, mida see kasutab, kui te veebilehte kasutate. Küpsised salvestatakse ühte kataloogidest, mida brauser kasutab veebileheandmete salvestamiseks. Paljud küpsised sisaldavad vaid andmeid, mis võimaldavad veebilehel teie arvutit ära tunda ning kuvada ennast vastavalt teie eelistustele või teie eelnevatele tegevustele veebilehel. Teised küpsised võimaldavad veebilehel pidada arvestust unikaalsete külastajate üle igal leheküljel. Küpsised on tekstifailid, need ei sisalda kahendkoodi ega saa käivituda nagu programmid teie arvutis.

Iga küpsis sisaldab isiklikku aegumistähtaega. Paljud küpsised on seatud aeguma, kui te sulgete oma brauseri. Neid küpsiseid nimetatakse seansiküpsisteks ja need sisaldavad informatsiooni, mida kasutatakse vaid siis, kui te veebilehte sirvite. Teised küpsised, mida kutsutakse püsiküpsisteks, on pikema aegumistähtajaga (mõõdetav kuudes või aastates) ning sisaldavad andmeid, mida võidakse kasutada veebilehe külastusest külastuseni. Täiendavat informatsiooni küpsiste ja nende töötamise kohta leiate lingilt: http://allaboutcookies.org ning Wikipedia kandest HTTP-küpsiste kohta: http://et.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Miks me neid kasutame?

Me kasutame veebilehel USAvisaonline.com küpsiseid, et täita teatud põhifunktsioone ning parandada meie veebilehe ja teenuste kvaliteeti, nagu seda on kirjeldatud allpool. Me ei kasuta küpsiseid mis tahes muul eesmärgil.

Põhifunktsioonid

Küpsiste põhifunktsioonid võimaldavad meil jälgida, kuidas meie veebileht peaks olema kuvatud teie brauseris, milliseid meie veebilehe lehekülgi olete hiljuti külastanud, autentimissätteid, riigi ja keele valikut jmt. See võimaldab teil vaadata meie veebilehte vastavalt oma eelistustele, ilma et peaksite neid meie veebilehte külastades iga kord uuesti sisestama.

Veebilehe täiustamine

Me kogume ka statistilist informatsiooni, et saada teada, kuidas inimesed meie veebilehte kasutavad ja kuidas me saaksime seda paremaks muuta. Sellist informatsiooni kogudes ei ole me huvitatud sellest, mida üksik inimene teeb, vaid üldarvudest. Me soovime teada, kui paljud inimesed on kindlat lehekülge või dokumenti vaadanud, kui kaua nad seal keskmiselt peatuvad, millistelt lehekülgedelt on nad tulnud ja kuhu läinud, millele on inimesed klõpsanud ja mida nad on ignoreerinud. Selline informatsioon ütleb meile, millised elemendid on meie kasutajate jaoks kõige olulisemad, millised elemendid töötavad nii, nagu nad meie arvates töötama peaksid, ning millised ei tee seda, mida need tegema peaksid. Küpsised võimaldavad meil loendada üksikkasutajaid, kes teevad midagi, mitte aga ühte kasutajat, kes teeb midagi korduvalt.

Millised on minu valikud seoses selle veebilehe küpsistega?

Tavaliselt sisaldab teie brauser suvandeid või lisandmooduleid, mis võimaldavad teil kindlate veebilehtede küpsised keelata või kustutada. Te saate kasutada neid suvandeid meie küpsiste keelamiseks või kustutamiseks. Te võite seda soovida teha, kui külastate meie veebilehte arvutist, mida kasutavad ka teised inimesed (nt üldkasutatav arvuti raamatukogus, koolis või internetikohvikus) ja mille turvasätteid te ei saa kontrollida. Võtke teadmiseks, et kui keelate meie veebilehe küpsised, ei jäta see teie eelistusi ja sätteid meelde järgmiseks korraks, kui te lehte külastate, ning teil tuleb need uuesti sisestada.
Kui te külastate meie veebilehte arvuti või muu seadmega, mida kasutate ainult teie või teised pereliikmed, on tavaliselt parem jätta meie küpsised nii, nagu need on, ning mitte keelata ega kustutada neid.

 

 

Seda veebilehte haldab eraettevõte, kes ei ole seotud Ameerika Ühendriikide valitsusega.